رازمجنون

سید علی خامنه ای (پیرعشق)گفت: فریاد را علیه ستم آفریده اند...

رازمجنون

سید علی خامنه ای (پیرعشق)گفت: فریاد را علیه ستم آفریده اند...

رازمجنون

اگر با آمدن آفتاب ار خواب بیدار شویم نمازمان قضاست !
((( اللهم عجل لولیک الفرج ))))
*سیروا عَلَی اسْمِ الله (حضرت علی)

*وَ عَظِّمِ اسْمِ الله (حضرت علی)

*بِسْمِ اللهِ الَّذی لا یَضُرُّ مَعَ اسْمِهِ شَی ءٌ فی الارضِ و لا فی السَّماءِ و هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ : به نام خدایی که زیان نرسد با بودنِ نام او به چیزی در زمین و نه در آسمان و اوست شنوای دانا

* هر جا بسم الله بگویند و صلوات بفرستند؛خداوند مَلَکی می فرستد که در آن مجلس غیبت نمی شود.(حضرت علی)

*بِسْمِ اللهِ الرَّحْمن الرَّحیمِ مفتاحُ کُلِّ کتابٍ: بِسْمِ اللهِ الرَّحْمن الرَّحیمِ، سرآغازِ هر نوشته ای است.(پیامبر اکرم)


مدیر رازمجنون: سیدعبدالله عابدین مطلق

آخرین نظرات

۶ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

۲۷
مرداد

ما نخواهیم گذاشت خواب بازگشت آمریکای جنایتکار تحقق یابد/ حاضرم در راه شما و اعتلای اسلام فرزندان دیگرم را فدا کنمرهبر عزیزم! خبر بازگشت منوچهرم مرا ناراحت نکرد بلکه مرا عزت و افتخار دیگر داد. آنچه قلب مرا ناراحت و رنجور می‌کند، تنهایی ولی امر مسلمین جهان است. حاضرم در راه شما و اعتلای اسلام ناب محمدی خود و فرزندان دیگرم را فدا کنم.


به گزارش وبسایت رازمجنون فاطمه کارساز مادر غواص شهید منوچهر تنگسیری که در 16 مرداد ماه سال جاری پیکر مطهر فرزند خود را پس از 29 سال چشم‌انتظاری در آغوش کشید، نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب نوشته و نسخه‌ای از آن را در اختیار وبسایت رازمجنون قرار داد.

وی در این نامه پراحساس خطاب به رهبر انقلاب نوشته است: آنچه مرا آرامش حقیقی داد پیام معظم له بود که نشان از سربلندی و افتخار آفرینی پاره تنم بود که در برهه‌ی حساس کنونی بار دیگر به یاری مولا و سرور و ولی امر خویش شتافت. متن این نامه که پس از تقدیم به دفتر رهبر انقلاب، به صورت عمومی منتشر می‌شود بدین شرح است:

  • سیدعبدالله عابدین مطلق
۱۷
مرداد


موضوع:استخدامی های دولتی


روی صحبتم با بالاترین مقامات دولتی و حکومتیه متوجه تعداد جوانان بیکار توی کشور هستین یانه؟فکر میکنم خودتونو زدید به خواب.الان این استخدامی هایی که میدین خودتونو مسخره کردید یا ملتو؟


از چندماه قبل اطلاعیه های دهن پرکن میدید.(استخدام پنج هزار نفری آموزش و پرورش).بعد از ماهها انتظار میاد که 3700 نفر میخواین.یه نگاه جزئی دیگه به ظرفیت ها بندازین.(باتوجه به رشته و شهر)اون عدد یک رو جلوی هرشهر ببینید.یعنی شما میخواین یک نفر از هر شهر استخدام کنید،این همه سرو صدا کردید؟واقعا متاسفم براتون که با دل و وقت هزاران جوان بازی میکنید.

  • سیدعبدالله عابدین مطلق
۰۶
مرداد

باز منمو این حس و حال خوبم 

دل تنگ کربلا دم غروبم

آخ که دلم مثل ابر بهاره

کنج حرم هوای گریه داره

  • سیدعبدالله عابدین مطلق
۰۵
مرداد

به نام خدا

یه مصاحبه مختصر و مفید که تو یه نشست شبانه صمیمی با مداح بااخلاص اهل بیت کربلایی محمودرضایی انجام دادیم که در مورد مسائل مختلف با هم سربحث نشستیم,,,


مشروح گفتگو:

سلام اقای رضایی, وقتتون بخیر, یه معرفی مختصر از خودتون و سابقه مداحی و کاریتون به ما بفرمایید؟

سلام خدمت شما رفیق عزیز,خادم حضرت زهرا(س)محمودرضایی هستم 22سالمه از زمانی که دست چپ و راستمو یادگرفتم به لطف و توفیق خود ارباب توی هیئتها و تکیه ها نوکری رو شروع کردم و از سال 83 که برای اولین به کربلا رفتم همونجا مداحی رو به صورت رسمی شروع کردم, که این امر رو بزرگترین اتفاق زندگیم میدونم.

اگه ممکنه کمی از فعالیت هاتون توی هیئت ها توضیح بدین؟

والا حقیر از چندین سال قبل یعنی قبل از اینکه شروع به مداحی کنم افتخار چای ریزی و کفشت جفت کنی توی هیئتها رو داشتم و همیشه گفتم که به این منصب نوکری افتخار میکنم بعد از اینکه از اولین سفرم از کربلا برگشتم به پیشنهاد دوستان عزیزم تو هیئت، مداحی رو اونجا شروع کردم.

  • سیدعبدالله عابدین مطلق
۰۴
مرداد


مناجات با خدا

خطا از من است، می دانم

از من که سالهاست گفته ام " ایاک نعبد"

امــــــــــــــــــــــــــا

  • سیدعبدالله عابدین مطلق
۰۴
مرداد

خوشا اهواز و وصف بی مثالش
 
خوشا خرمشهر  و خرمای کالش

خوشا باغ  پر از نخل  و کُنارش 

خوشا  خورشید عالمتاب و داغش

  • سیدعبدالله عابدین مطلق